SP NR 2

Osiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017

 

Wojewódzki konkurs plastyczny o tematyce Honorowego Krwiodawstwa

  • Tamara Osman – I miejsce

 

Wojewódzki konkurs plastyczny „Moja szkoła życia – o edukacji podczas zesłania”

  • Elwira Andrzejewska – II m. w kategorii szkół podstawowych

  • Jakub Drzała i Krzysztof Dmytrak – wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny „Szanuj siebie. Nie bierz!”

  • Stanisłąw Obsada i Krystian Gruszkiewicz – laureaci

 

Konkurs plastyczny „Wiosna bez płomieni”

  • Elwira Andrzejewska – II m.

  • Jakub Czarnecki – wyróżnienie

  • Mateusz Cincio – III m.

  • Wiktoria Kolańska i Weronika Gruchacz – wyróżnienie

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Budowle szalone z patyczków i zapałek postawione”

  • Kolańska Wiktoria – II m. w kategorii prac płaskich

  • Jakub Drzała, Mateusz Cincio i Oliwia Grabara – wyróżnienie w kategorii prace przestrzenne

 

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Bocci

  • drużyna – V m.

 

Powiatowe Biegi Przełajowe

  • Gracjan Szafran – I m,.

  • Marika Kaźmierczak – II m.

 

Finał Wojewódzki Biegów Przełajowych

  • Gracjan Szafran – II m.

 

Wojewódzki konkurs plastyczny „Książka – skarb w moim domu”

  • Amelia Kiljanek – wyróżnienie

 

Powiatowy konkurs plastyczno-czytelniczy „Symbol wybranej baśni braci Grimm”

  • Krzysztof Dmytrak – II m.

  • Adam Drozdowski – III m.

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Baśnie, naturalnie!”

  • Elwira Andrzejewska – I m. w kategorii wiekowej

 

III Ogólnopolski konkurs czytelniczy „Wielka Liga Czytelników” finał wojewódzki

  • zespół z klas III (E. Andrzejewska, S. Kochański, M. Nowaliński) – II m.

 

Ogólnopolski konkurs „Kreatywny Eko-konkurs Auchan”

  • Klasa V a – III m.

  •  

Konkurs „Moje spotkanie z Muzeum”

  • Elwira Andrzejewska, Weronika Szwed – wyróżnienie

 

Wojewódzki konkurs w Boccci „Puchar Wiosny”

  • zespół – II m.

 

Rejonowy konkurs plastyczny PCK „Dbaj o zdrowie”

  • Krzysztof Dmytrak i Mateusz Kartowicz – wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny „Nowa Sól – moje miasto”

  • Aleksandra Cetner – wyróżnienie

 

Międzyszkolny Turniej Historyczny „Dzieje Nowej Soli”

  • zespół (J. Drzała, A. Drozdowki. K. Wilczyński) – II m.

 

Konkurs plastyczny „Eko zwierzak”

  • Elwira Andrzejewska – I m.

  • Katarzyna Szymańska – wyróżnienie

 

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”

  • Mateusz Groch, Romek Lewandowski, Maksym Nowaliński - wyróżnienie

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi
    ul. Gimnazjalna 11
    67-100 Nowa Sól
  • (68)3560964

Galeria zdjęć