SP NR 2

Zajęcia pozalekcyjne

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Godzina, dzień

Miejsce sala i budynek

Andrzejewska Barbara

Kółko plastyczne

 

 

Augustyniak Malwina

Przyjaciele Zippiego 

 

 

Borowczak Zbigniew

Język niemiecki dla zdolnych klasy IV-VI

 

 

Boruszewska Katarzyna

Kółko j. polskiego

 

 

Brysik Danuta

Zespół wokalny – Wesołe Nutki 

 

 

Brzeskot Krzysztof

Zajęcia sportowe IV-VI

 

 

Graczyk Małgorzata

SK PCK V-VI

 

 

 

 

Graczyk Małgorzata Redakcja gazetki „Dwójkowicz”  

 

Graczyk Małgorzata Szkolny klub gier planszowych  

 

Ignas Ewelina

Kółko j. polskiego 

 

 

Jarmuż Maja

Koło Sudoku

 

 

 

Kałuska Iwona

Zajęcia matematyczne 

 

 

 

Kałuska Iwona Zajecia rozwijające umiejetności uczenia się     
Kałuska Iwona
Zielińska Ludmiła
Zajęcia sportowe II-III    

Kohnka Joanna

Kółko języka angielskiego 

 

 

 

Kostrzewska Violetta

Gry planszowe II-III 

 

 

Pietruszewska Geppert Jolanta

Kółko „Kultury żywego słowa” (recytatorskie) 

 


 

 

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Godzina, dzień

Miejsce sala i budynek

Bednarek Małgorzata

Wajda Barbara

Teatr Impuls

 

 

Białowąs Ewa

Zajęcia usprawniające z matematyki dla klas II gimnazjum 

 

 

Buczkowska Małgorzata

Z biologią w samo południe 

 

 

Czwartyńska Małgorzata

Konsultacje polonistyczne

 

 

Gusta Joanna

 

Zajęcia przygotowujące do testów gimnazjalnych WIEDERHOLUNGSTESTS

 

 

Karabin Lyudmyla

Rozwiążemy ci język – konwersacje

 

 

 

Kasprowicz Agata

Co? Gdzie? Kiedy? – zajęcia dla zainteresowanych – 1 godz.

 

 

Kasprowicz Mirosław

Zajęcia sportowe – 2 godz.

 

 

Kohnka Joanna

Kółko języka angielskiego – 2 godz.

 

 

 

Kotlarek Adriana

Szkolne Koło Dyskusyjne „Klakier” – 1 godz.

 

 

Król Magdalena

Zajęcia przygotowujące do egzaminu „English is easy” – 1 godz.

 

 

Mańczak Sylwia

Zajęcia przygotowujące do egzaminu dla klas III „Egzamin to pestka” – 1 godz.

 

 

Melski Artur

Zajęcia na pływalni – 2 godz.

 

 

 

Ogrodniczuk Elżbieta

Innowacja pedagogiczna „Świadomy krok w dorosłość”

 

 

Olejniczak Tomasz

Zajęcia sportowe – 2 godz.

 

 

Paszke Karolina

Deutsch ist einfach” (Niemiecki jest prosty). – 1 godz. Niemiecki dla zdolnych.

 

 

Paszkowska Iwona

Gazetka szkolna „Gimzetka”

Samorząd Szkolny

 

 

Roszak Magdalena

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w klasach III – 1 godz

 

 

Sawińska-Stuła Anna

Zajęcia z matematyki w klasach VII a i VII b „Zaprzyjaźnić się z matematyką” – 1 godz.

 

 

Sądowska Małgorzata

Zajęcia rozwijające uzdolnienia „Każdy może zostać mistrzem j. polskiego” – 1 godz.

 

 

Sobczyk Joanna

Zespół wokalny – 1 godz.

 

 

 

Śmiglewska Urszula

Kółko plastyczne „Bliżej sztuki” – 2 godz.

 

 

Wrzesińska Renata

Klub Odkrywców Tajemnic Chemii – 1 godz.

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi
    ul. Gimnazjalna 11
    67-100 Nowa Sól
  • (68)3560964

Galeria zdjęć