• Jesienne wycieczki

• Piękna, słoneczna jesień sprzyja wycieczkom i z takiej okazji skorzystały klasy 2b i 2c. Wyjazd do skansenu w Ochli i Ogrodu Botanicznego w Zielonej Górze okazał się strzałem w dziesiątkę! Warsztaty tkackie i widok niesamowitych surykatek na długo pozostaną w pamięci uczniów.

• Pierwsze sukcesy naszych sportowców

• Pierwsze czwartki LA i pierwsze sukcesy naszych uczniów:

• Martyna Łakoma 2 miejsce w skoku w dal klas 4
            • Kacper Tarkowski 2 miejsce w biegu na 60 m i 3 miejsce w skoku w dal klas 4
            • Oliwia Jaskuła 2 miejsce w piłeczce palnatowej
            • Hanna Korotyszewska 3 miejsce w piłeczce palantowej klas 6
            • Wiktor Klupczyński 2 miejsce w biegu na 60 m klas 6
          • Zgrane klasy

• Oto oni - zwycięzcy zabawy "Zgrana klasa" - uczniowie klasy 7b i 6a wraz z wychowawcami. Przez cały ubiegły rok szkolny z zaangażowaniem i przede wszystkim wspólnie, jednocząc siły, podejmowali różne zadania przygotowane w ramach współzawodnictwa klas. W nagrodę zostali zaproszeni na rejsy galarem po Odrze. Biletem wstępu był uśmiech. Kapitan zadbał o to, by uczestnicy rejsów dowiedzieli się ciekawych historii o naszej rzece. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i w nowym roku szkolnym życzymy, by nadal byli zgranymi zespołami chętnymi do działania.

• Drodzy uczniowie, szanowni rodzice!
            Ten piękny słoneczny poranek rozpoczyna kolejny rok szkolny. Dla niektórych jest to pierwszy krok w progach naszej szkoły, dla innych kontynuacja nauki. Wszystkim bez wyjątku życzymy sukcesów, wiary we własne możliwości i zdobywania kolejnych doświadczeń. Liczymy na Wasze zaangażowanie, pomoc i współpracę. Chcemy widzieć Was na szkolnych korytarzach uśmiechniętych, a jeśli coś przysłoni ten uśmiech, to służymy radą i pomocą.