• Sukcesy w konkursie CzytaMY

• Przed wakacjami informowaliśmy o sukcesie naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie promującym czytanie "CzytaMY". Niestety, dzieci nie były obecne na podsumowaniu konkursu w Katowicach. W imieniu organizatorów nagrody wręczyła uczniom pani dyrektor Marta Czerniawska. Serdecznie gratulujemy Lenie Cincio, Nadii Kotowskiej i Jasiowi Wszołkowi z III c ( I miejsce w kategorii film) oraz Ani Zeman i Oli Frąckiewicz z IV b (III miejsce również za film).

• Pierwsze sukcesy na Czwartkach Lekkoatletycznych

• Wraz z nowym rokiem szkolnym wystartowały rywalizacje w ramach Czwartków Lekkoatletycznych i miło nam donieść, że od samego początku stawiamy sobie wysoko poprzeczkę! Podczas pierwszych zawodów na podium stanęła Vanessa Draczyńska zdobywając 1 miejsce na 600 m. i Rafał Nowek, który wspiął się na 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim naszym zawodnikom, którzy stanęli do rywalizacji!

• Wycieczka do Pałacu Chichów

• W Pałacu Chichy chichów było co niemiara! Ale jakże mogłoby być inaczej, skoro była to wycieczka klasy 2b i 2cSiła śmiechu uczniów przegoniła deszczowe chmury, chociaż i dla nich była alternatywa, bo żadna pogoda nam nie straszna. W pięknych okolicznościach przyrody, w pałacu z duszą i w towarzystwie pełnych pasji właścicieli twórczo spędziliśmy czas tworząc na warsztatach ceramicznych. Była chwila na zabawę, naukę strzelania z łuku, ognisko, a nawet spotkanie z dinozaurami. Polecamy to miejsce wszystkim, którzy jeszcze nie mają pomysłu na swoją wycieczkę.