• Kolejne prace w ramach NPRC

• Kolejne prace wykonane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Uczniowie II c po zapoznaniu się z książką T. Szweda " Klinika małych zwierząt w Leśnej Górce" przygotowali zakładki do książek.Uczniowie III c wykonali zakładki do książek na podstawie książki J.L. Horsta "Biuro detektywistyczne nr 2. Operacja Burzowa Chmura". Więcej prac do obejrzenia w "Galerii"

• Konkurs szopek rozstrzygnięty

• Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Wszystkie szopki były piękne, no ale cóż, wybrano i nagrodzono klika z nich. Pragniemy podziękować wszystkim zespołom rodzinnym za pracę i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że ta międzypokoleniowa wspólna praca przyniesie dobre owoce w przyszłości.
            A oto laureaci:
            I miejsce 39 pkt. Grelak Maja
            II miejsce 29 pkt Bugajska Aleksandra
            III miejsce 23 punkty: Łakoma Martyna,  Kotowska Nadia, Bajsztok Kamila, Wszołek Jan
            Pozostałe prace otrzymują wyróżnienie. Gratulujemy.