• Dzień Babci i Dziadka

• Kto jeszcze się nie zorganizował, to czym prędzej niech pędzi po najlepsze czekoladki i najpiękniejsze kwiaty i puka do drzwi babci i dziadka! Wszystkim Babciom i Dziadkom naszych uczniów życzymy zdrowia i uśmiechu! Dziękujemy za wsparcie i pomoc szczególnie naszym najmłodszym uczniom i zapraszamy do wysłuchania śpiewających życzeń w ich wykonaniu na koncie fejsbukowym szkoły.

• Zostań Mistrzem Matematyki

• Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie Mistrz Matematyki! Jest on organizowany w nowym serwisie edukacyjnym Mathematics.live, czyli matematycznej odsłonie Dyktanda.pl.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich oraz do studentów i osób dorosłych. Na uczestników czekają zagadnienia o zróżnicowanym poziomie trudności. Udział w konkursie jest w 100% bezpłatny!

Do zmagań o tytuł Mistrza Matematyki przystąpić można TUTAJ.

Konkurs potrwa w dniach 21.01-27.03.2022 r.

Na najlepszych uczestników czekają cenne nagrody rzeczowe! Organizatorzy podają również, ile punktów wystarczy uzbierać, aby zagwarantować sobie otrzymanie jednej z nagród gwarantowanych.

Serdecznie zachęcamy do udziału i trzymamy kciuki za zdobycie wymarzonych nagród!

Z poważaniem,Zespół Dyktanda.pl oraz Mathematics.live

• Klasa IV b na pizzy

• 14 stycznia klasę IV b czekała niespodzianka – wyjście na pizzę. Uczniowie w pełni zasłużyli na takie zakończenie pierwszego semestru uzyskując wysoką średnią ocen.  Nie było to typowe wyjście do pizzerii, grupa wzięła udział w warsztatach kulinarnych. Każda para uczniów robiła dla siebie pizzę komponując ją z ulubionych składników. Później ciasto wędrowało do pieca, a po paru minutach upieczone lądowało na talerzu. Każda pizza wyszła wspaniale, a uczniowie mogą teraz w domach pochwalić się nowymi umiejętnościami.